Odoslané do poštovej schránky[chránené e-mailom]

Zavolajte teraz86 188 512 10105

Výskum a vývoj


home>O Nás>Výskum a vývoj

Výskum a vývoj


Výskum a vývoj (R&D) je cenným nástrojom pre rast a zlepšovanie vášho podnikania. Výskum a vývoj zahŕňa prieskum vášho trhu a potrieb vašich zákazníkov a vývoj nových a vylepšených produktov a služieb, aby vyhovovali týmto potrebám. Podniky, ktoré majú stratégiu výskumu a vývoja, majú väčšiu šancu na úspech ako podniky, ktoré ju nemajú. Stratégia výskumu a vývoja môže viesť k inováciám a zvýšeniu produktivity a môže zvýšiť konkurenčnú výhodu vášho podniku. Spoločnosť Jwell vo výskume a vývoji tohto bloku je tiež dosť tvrdá, plne využiť zdroje, zriadiť špecializovaný technický výskumný a vývojový tím a laboratórium, neustále inovácie, snaha o technickú silu kráčať vpredu, tu sú niektoré z nové technológie, ktoré boli nedávno vyvinuté:

1. Linka na výrobu odbúrateľných plechov šetrných k životnému prostrediu PLA (kyselina polymliečna).
PLA (Polylactic Acid) je nový biologicky odbúrateľný a obnoviteľný materiál vyrobený zo škrobových surovín navrhnutých z obnoviteľných rastlinných zdrojov, ako je kukurica a maniok. Výrobný proces PLA je neznečisťujúci a produkt môže byť biodegradovaný, aby sa dosiahol cirkulácia v prírode, takže ide o ideálny zelený polymérny materiál. PLA má dobrú tepelnú stabilitu, teplotu spracovania 170-230 ℃, s dobrou odolnosťou voči rozpúšťadlám. Výrobky vyrobené z PLA majú výhodu v biologickej odbúrateľnosti, lesku, priehľadnosti, dobrom dotyku a tepelnej odolnosti. Má tiež dobré antibakteriálne vlastnosti, spomaľuje horenie a odolnosť voči UV žiareniu, takže ho možno použiť v pevných obaloch ovocia, zeleniny, vajec, varených jedál a pečiva. Môže sa použiť aj na balenie sendvičov, sušienok, kvetov atď.

1

2. Tento produkt je päťvalcový kalandrovací stroj

Vytlačovacia linka je hlavnou súčasťou výrobnej linky kompozitných polymérových vodotesných cievok. Výrobná linka je vhodná pre PVC, TPO, PE a ďalšie materiály vodotesnej cievky. Štruktúra cievky zahŕňa homogénnu cievku (kód H): vodotesná cievka bez vnútorného výstužného materiálu alebo nosného materiálu; Vinutý materiál s vláknitým podkladom (kód L): vodeodolný stočený materiál s tkaninou, ako je polyesterová netkaná textília, na spodnom povrchu stočeného materiálu; Vnútorne vystužená cievka (kód P): vodotesná cievka vystužená polyesterovou sieťovinou v strede cievky; Vnútorne vystužená cievka (kód G): vodotesná cievka vystužená v strede tkaninou zo sklenených vlákien;

3. Hlavné technické parametre

Šírka produktu: 1200-2000m

Hrúbka výrobku: 0.4-3.0 mm

Odchýlka hrúbky: ± 0.02 mm

Špecifikácia rolovania: 6500 x 2400 mm

Režim jazdy: Servopohon Yaskawa

Výkon motora: 4.4 kW