Odoslané do poštovej schránky[chránené e-mailom]

Zavolajte teraz86 188 512 10105

firemný profil


home>O Nás>firemný profil

Predstavenie spoločnosti

JWELL Machinery Co., Ltd bola založená v roku 1997, Šanghaj, Čína.

S viac ako 24-ročnými skúsenosťami v oblasti vytláčania plastov sa spoločnosť Jwell stala charakteristickou vďaka svojmu hlbokému pochopeniu vytláčania plastov a vynikajúcemu výkonu strojového spracovania.

Po určitú dobu zhromažďujeme skúsenosti s výrobou a nastavením strojov, učíme sa najnovšie technológie extrúzie plastov a zaručujeme vysoko kvalitnú výrobu podľa štandardu certifikácie CE alebo UL, certifikácie systému riadenia kvality IS09001 a 2008.

Po toľkých rokoch vývoja sa spoločnosť Jwell stala lídrom v priemysle extrúzie plastov. Spoločnosť Jwell je tiež najväčším výrobcom strojov na extrúziu plastov v Číne so 6 veľkými výrobnými závodmi v Šanghaji, Suzhou, Changzhou, Hainingu, Zhoushane a Dongguane.

Medzičasom bola prvá zámorská továreň Jwell - továreň Jwell Thailand je tiež vo výstavbe. Spoločnosť Jwell neustále udržuje inovácie a poskytuje najkvalitnejšie výrobky a popredajné služby pre domácich aj zahraničných zákazníkov.

JWELL diverzifikuje svoje vytlačovacie linky tak, aby vyhovovali rôznym marketingovým požiadavkám.

Produktový rad

Shot obrazovka na 2021 06-11 3.44.40-PM


prehliadka závodu

QQ picture 20210226134312

Naše zručnosti a odborné znalosti

S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti vytláčania plastov sa spoločnosť Jwell stala charakteristickou vďaka svojmu hlbokému pochopeniu vytláčania plastov a vynikajúcemu výkonu pri spracovaní kovov. Už nejaký čas zbierame skúsenosti s výrobou a nastavovaním strojov, učíme sa najnovšie technológie vytláčania plastov a garantujeme vysokú kvalitu výroby podľa štandardu certifikácie CE, IS09001 a certifikácie systému manažérstva kvality 2008. S rozšírením rozsahu podnikania sme špeciálne založili Shanghai Jwell Installation and Services Co., Ltd., aby sme zabezpečili našu kvalitu, včasné dodanie a popredajný servis, aby sme mohli uspokojiť dopyt našich zákazníkov a spoločnosti Jwell. môže byť vaším spoľahlivým obchodným partnerom.

04af4225_看图王

STRUČNÉ PREDSTAVENIE GLOBÁLNEHO SYSTÉMU certifikácie extrudovania JWELL

Tento systém má za cieľ pomôcť vynikajúcim inžinierom v globálnom extrúznom priemysle hodnotiť a certifikovať sa prostredníctvom platformy Jwell a poskytovať vzdelávacie príležitosti a tréningový plán podľa individuálnych požiadaviek a podporovať rozvoj a pokrok v extrúznom priemysle.

Technikom našich zákazníkov ponúkame bezplatné školenie. Naša základňa bude pravidelne organizovať konferenciu s cieľom aktualizovať najmodernejšie technológie.